فروش واحد های تجاری و مسکونی تررا منظره آنتالیا

تررا منظره ، که حاصل ترکیبی از سالها تجربه شرکتها ، کارمندان مدیریت و پرسنل برجسته و عزم راسخ برای کار بدون به خطر انداختن کیفیت است ، به عنوان یک پروژه ابتکاری زندگی برجسته است.

با ساختار چند بلوکی ، در یک زمین به یکدیگر متصل می شوند اما به همان اندازه از یکدیگر مستقل هستند. شامل 5 بلوک و 359 آپارتمان است که در زمینی به مساحت 18.003 مترمربع بنا شده است. ما می خواستیم منظره ای داشته باشید که خوشبختی شما و خانواده شما را به همراه داشته باشد.این آپارتمان شامل 1 + 1/ 2 + 1/ 3 + 1/ 4 + 1 آپارتمان برای هر نیاز و گزینه های دیگری است که برای شادی و راحتی شما طراحی شده است. خانه های تررا منظره که در آن تمام ویژگی های مدرن و تکنولوژیکی مطابق با نیازهای شما شکل گرفته است ، دریچه ای برای زندگی گسترده و با کیفیت را باز می کنند.

تررا منظره ، پروژه مشترک شرکت پینارلار گروپ و شرکت های جام-ساش ، متخصص در مسکن مدرن ، اسکان و پروژه های با کاربردهای مختلط مستقر در آنتالیا ، با هدف ارائه فرصت زندگی بهتر و فرصت های سرمایه گذاری به صاحبان جدید آن است.

تررا منظره ، که حاصل ترکیبی از سالها تجربه شرکتها ، کارمندان مدیریت و پرسنل برجسته و عزم راسخ برای کار بدون به خطر انداختن کیفیت است ، به عنوان یک پروژه ابتکاری زندگی برجسته است.

با ساختار چند بلوکی ، در یک زمین به یکدیگر متصل می شوند اما به همان اندازه از یکدیگر مستقل هستند. شامل 5 بلوک و 359 آپارتمان است که در زمینی به مساحت 18.003 مترمربع بنا شده است. ما می خواستیم منظره ای داشته باشید که خوشبختی شما و خانواده شما را به همراه داشته باشد …

ما بهترین ها را برای شما و خانواده شما با جزئیات طراحی خاص فرهنگ محله طراحی کرده ایم …

این آپارتمان شامل 1 + 1/ 2 + 1/ 3 + 1/ 4 + 1 آپارتمان برای هر نیاز و گزینه های دیگری است که برای شادی و راحتی شما طراحی شده است. خانه های تررا منظره که در آن تمام ویژگی های مدرن و تکنولوژیکی مطابق با نیازهای شما شکل گرفته است ، دریچه ای برای زندگی گسترده و با کیفیت را باز می کنند.

در کل 359 آپارتمان – 18 دفتر – 33 فروشگاه

امکانات تفریحی و رفاهی شامل:

پارکینگ

– استخر سرپوشیده / فضای باز

– مرکز تناسب اندام

– سونا

– باشگاه کودکان

– سالن پیلاتس

– استخر کودک

– کافه تریا-

– دوربین های امنیتی 24/7

– 3 آپارتمان متصدی خدمات

– مسیرهای پیاده روی

– نمایش تراس مشترک

– امنیت شخصی

نوع ملک

واحد آپارتمان

امکان خرید سهام

دارد

اتاق

1

فرنیش

نیست

طبقه

تک طبقه

ویژگی های خاص

پارکینگ

استخر سرپوشیده / فضای باز

مرکز تناسب اندام

سونا

باشگاه کودکان

سالن پیلاتس

استخر کودک

کافه تریا

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فروش واحد های تجاری و مسکونی تررا منظره آنتالیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.