فروش واحد آپارتمان نوت الگانس آنتالیا

پروژه نوت الگانس 27 دارای یک استخر شنای بزرگ در فضای بین بلوک ها است. در حالی که پروژه نوت الگانس 27 در محبوب ترین مکان New Hal افزایش یافته است ، همچنین ویژگی های موقعیت مکانی آن به نفع خریداران مسکن و سرمایه گذاران است. پروژه نوت الگانس 27 که بر منظره دریا غالب است ، از ساحل 6 هزار و 400 متر ارتفاع دارد

پروژه نوت الگانس 27 که توسط شرکت ساختمان سازی نوت میشود ، در آنتالیا کپز به خریداران مسکن ارائه می شود. پروژه تبصره 27 الگانس (Elegance) که در زمینی به مساحت 13 هزار و 400 متر مربع ساخته خواهد شد ، شامل 252 اقامتگاه است. تمام اقامتگاههای موجود در پروژه نوت الگانس 27 از 2 + 1 و 3 + 1 آپارتمان تشکیل شده است. اقامتگاههای این پروژه در ابعادی از 80 متر مربع تا 120 متر مربع طراحی شده اند. پروژه نوت الگانس 27 که از 6 بلوک با معماری افقی تشکیل شده است.
دارای یک استخر شنای بزرگ در فضای بین بلوک ها است. در حالی که پروژه نوت الگانس 27 در محبوب ترین مکان New Hal افزایش یافته است ، همچنین ویژگی های موقعیت مکانی آن به نفع خریداران مسکن و سرمایه گذاران است. پروژه نوت الگانس 27 که بر منظره دریا غالب است ، از ساحل 6 هزار و 400 متر ارتفاع دارد.

نوع ملک

آپارتمان

اتاق

2

استخر

دارد

پارکینگ

دارد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فروش واحد آپارتمان نوت الگانس آنتالیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *