هلدینگ ملکی برتر

هلدینگ ملکی برتر یک مجموعه منحصر به فرد با امکانات بسیار متنوع در زمینه خرید و فروش ملک در سطح کشور و یکی از بزرگ ترین ارائه دهنده های خدمات ملکی در کشور می باشد. از خرید و فروش املاک در داخل کشور و همچنین خارج از کشور تا ارائه خدمات حقوقی و کارشناسی حرفه ای قیمت و بر آورد ارزش املاک و مستغلات جزو خدمات قابل ارائه در هلدینگ ملکی برتر می باشد. ما در بخش مشاوره مجازی جزو اولین ها  در سطح کشور هستیم که به راحتی به مشتریانمان این امکان را فراهم کرده ایم که از طریق تماس آنلاین از طریق واتس اپ و یا تماس مستقیم با مشاوران ما ارتباط برقرار کنند. هلدینگ ملکی برتر در کنار شماست تا رسیدن به اهداف بلندتان.

خدمات هلدینگ ملکی برتر

پروژه ها

مشاوره حقوقی

شعبه های فعال

مشاوره مجازی

بازار املاک ارومیه

مطالب آموزشی

مطالب این بخش را حتما بخوانید این مطالب توسط حرفه ای ترین مشاوران هلدینگ ملکی برتر گرد آوری شده است.

وبلاگ

مطالب مفید وبلاگ هلدینگ ملکی برتر را مطالعه کنید تا همیشه ب روز باشید و سطح اگاهیتان را در ابعاد مختلف ملکی افزایش دهید. مطالبی مفید آموزشی در زمینه سازه، معماری و دکوراسیون و فروش در این بخش در دسترس خواهند بود.

سوالات پر تکرار

شاید سوالی که شما قصد پرسیدن آن را دارید قبلا یکی از مشتریان ما پرسیده باشند به همین خاطر بخش سوالات پر تکرار می تواند بسیار کمک کند به رسیدن به پاسخ سوال شما. سوالات پر تکرار همواره به روز می شوند.

بازار املاک ارومیه

بازار املاک ارومیه محلی بسیار ایده آل و کاربردی برای خرید و فروش املاک در سطح استان و همچنین کشور است، محلی که شما می توانید به صورت کاملا رایگان از خدمات آن بهره مند شوید و اقدام به خرید و فروش ملکی کنید.

دپارتمان بین المللی

دپارتمان بین المللی یا همان شعبه بین المللی هلدینگ ملکی برتر

به آدرس ارومیه، بلوار نبوت (شیخ تپه)، باند پایین، برج سفید.  ارائه دهنده انواع خدمات خرید و فروش ملکی در خارج از کشور و البته فروش ویژه در کشور های منتخبی مانند ترکیه، انگلستان، آذربایجان، امارات و قبرس با همکاری انبوه سازان بزرگی مانند داماک، ایسرا، ایلکتاش و …

حرفه ای ترین مشاورین هلدینگ ملکی برتر در شعبه بین المللی فعالند و شما را در سرمایه گزاری مطمعن و ایده آل در کشور محبوبتان یاری خواهند رساند.

ورود به سایت

با ورود و عضویت در وبسایت هلدینگ ملکی برتر از مزایای بسیار آن بهره مند شوید

آدرس

ارومیه، خیابان فردوسی 2