به واحد بین المللی هلدینگ ملکی برتر خوش آمدید

واحد بین المللی هلدینگ ملکی برتر در راستای سهولت و کمک به سرمایه گزاری هم میهنان عزیز در بهترین بستر های سرمایه گزاری موجود راه اندازی شده است، هلدینگ ملکی برتر با عقد قرارداد های بلند مدت با برخی از معتبر ترین شرکت های انبوه سازی دنیا مانند داماک، ایسرا و ایلکتاش خدماتی بی نظیر در زمینه سرمایه گزاری خارج از کشور به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

انگلستان

فروش واحد های تجاری،اداری و مسکونی شرکت دِ هاووس شاپ در لندن،لیورپول و برایتون سیتی

آنتالیا , آلانیا

فروش واحد های تجاری و مسکونی شرکت نوت در ترکیه،آنتالیا

امارات

فروش واحد های تجاری و اداری شرکت داماک در امارات متحده عربی

قبرس

فروش واحد های تجاری،اداری و مسکونی در قبرس

استانبول

فروش واحد های تجاری،اداری و مسکونی شرکت ایسرا در ترکیه،استانبول

کوش آداسی

فروش واحد های مسکونی شرکت موسی اغوللاری در ترکیه کوش آداسی

درباره دپارتمان بین المللی هلدینگ ملکی برتر

شعبه ویژه بین الملل هلدینگ ملکی برتر واقع در بلوار نبوت (شیخ تپه) برج سفید، گام مهمی بود که در هلدینگ ملکی برتر برای پر کردن خلا خرید و فروش ملک در خارج از کشور برداشت و آن را گسترده تر خواهد کرد. تا کنون با تعدادی شرکت معتبر انبوه ساز در 5 کشور به توافق های ویژه همکاری دست پیدا کرده ایم و همواره برای گسترش آن در تلاش خواهیم بود.

هلدینگ ملکی برتر طرف قرارداد فعال با شرکت های بزرگی همچون ایسران، ایلکتاش، izmir insaat، canca instaat ، در ترکیه و همینطور داماک در امارات متحده عربی و آذربایجان و شرکت و وبسایت thehouseshop در انگلستان است.

معرفی با ویدیو

دپارتمان بین المللی برتر

شعبه بین المللی هلدینگ ملکی برتر متشکل از برترین و مجرب ترین مشاورین هلدینگ ملکی برتر می باشد. شعبه بین المللی هلدینگ ملکی برتر به منظور تسهیل روند سرمایه گزاری و خرید و فروش ملکی در خارج از کشور راه اندازی شده است.

شیخ تپه، باند پایین برج سفید

تماس بگیرید 1-700-507-573

email int@holdingbartar.com

دنبال کا می گردی؟

اگر دنبال کاری، بهترین و پر درآمد ترین شغل دنیا در انتظار شماست، اگر دوست دارید در این شغل مشغول شوید فرم زیر را با دقت پر کنید، اولویت اشتغال فعلا با شهر ارومیه می باشد.
لطفا فرم معتبر را انتخاب کنید