Sıkça Sorulan Sorular

“Holding” kelimesi varlıklar, envanter ve mülk anlamına gelir.

Holding, ortak bir alanda faaliyet gösteren birkaç şirkete yatırım yapmaktadır. Genel olarak, bir veya daha fazla başka şirketin yönetim hisselerine sahip olan herhangi bir şirket, bir holding şirketidir.

Örneğin, Fars Cement Company ve Khuzestan Cement Industry Holding.

Veya bir petrokimya ve kimyasal holding olan Basra Körfezi Petrokimya Şirketi.

“Bir holding şirketinin, bir veya daha fazla şirketi kontrol eden bir şirket olduğunu söylemek kolaydır.”

Gayrimenkul alanında özel ve uzmanlaşmış bir kuruluş olan Bartar Gayrimenkul Holding’in ilde 7 aktif şubesi bulunmaktadır ve yakında ülkedeki şube sayısını artıracaktır. İldeki en büyük gayrimenkul holdinginin fiziki şubeleri Urmiye şehrinde beş şube ve Khoy ve Sarv şehirlerinde 2 şubeyi içermektedir. Bartar Gayrimenkul Holding’in fiziki şubeleri dışında, Türkiye’de İran, İlktaş, izmir inşaat, canca instaat, Birleşik Arap Emirlikleri ve Azerbaycan’da Damak ve Birleşik Krallık’ta thehouseshop şirketi ve web sitesi gibi büyük firmalarla çok sayıda aktif sözleşmesi bulunmaktadır. Ülkedeki en iyi emlak holdingleriyle işbirliği yapan çok sayıda meslektaşımız nedeniyle, bu kompleks 1399 yazında ülkede emlak holdingi olarak tescil edildi.

Sanal iletişim ve danışmanlık departmanındaki holding uzmanlarından biriyle iletişime geçin.

Bartar Emlak Holding Şubeleri bölümünde yer alan her bir şube sayfasında, Top Gayrimenkul Holding’e iş başvurusunda bulunmak üzere doldurabileceğiniz İstihdam için Top Gayrimenkul Holding’in aynı şubesi için bir form bulunmaktadır.

Öncelikle, satma kararınızın ciddi olduğuna karar verdiyseniz, gerçekten bir satış sahibi olmak isteyip istemediğinize veya sadece mülkünüzü satmak için holding emlak şirketine kaydolmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Şubeler bölümünden mülkünüze en yakın şube ile iletişime geçebilir ve gayrimenkul holding emlak sisteminde emlak kaydı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Profesyonel bir gayrimenkul hukuk ekibini içeren bartar emlak holding hukuk birimi ile iletişime geçin

Bartar emlak holding danışmanlarıyla iletişim kurmanın birkaç yolu vardır, danışmanlarımızla şubede bulunarak veya bartar emlak holdinginin sanal danışmanlık bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

İyi bir danışman iyi bir dinleyici olmalı ve müşterinin ihtiyaçlarını tanıma ve doğru rehberliği vererek müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olma becerisine sahip olmalıdır.

Bartar gayrimenkul holdinginin geniş ailesi, müşterilerinin güvenini ve güvenini tamamen yasalara saygılı bir şekilde kazanmayı hedeflemekte ve son derece uzman bir kadro ile doğru gayrimenkul tavsiyesini vermeye çalışarak çalışmaktadır.

Hayır, sözleşme yapmak için Bartar Gayrimenkul Holding Danışmanlık Merkezi’ne katılmak gereklidir. (Herhangi bir belgeyi okumadan imzalamayın)

Gayrimenkul işlemlerinde sözleşme bedelleri peşin ödenir ve hesaplanması sözleşme taraflarının yüzde onda dördü şeklindedir.