درباره ما

هلدینگ ملکی برتر

یک نگاه  به هلدینگ ملکی برتر

هلدینگ ملکی برتر یک موسسه خاص و تخصصی در زمینه املاک است، دارای 7 شعبه فعال در سطح استان است و به زودی به تعداد شعب آن در سطح کشور افزوده خواهد شد. شعب فیزیکی هلدینگ ملکی برتر در سطح استان شامل پنج شعبه در شهر ارومیه و 2 شعبه در شهرهای خوی و سرو می باشد. هلدینگ ملکی برتر به غیر از شعب فیزیکی تعداد زیادی قرارداد فعال با شرکت های بزرگی همچون ایسران، ایلکتاش، izmir insaat، canca instaat ، در ترکیه و همینطور داماک در امارات متحده عربی و آذربایجان و شرکت و وبسایت thehouseshop در انگلستان دارد، و با توجه به تعداد بالای همکاران ما در سطح کشور که مشغول همکاری با هلدینگ ملکی برتر هستند این مجموعه در تابستان 1399 به عنوان یک هلدینگ ملکی در کشور به ثبت رسیده است.

بازار املاک استان

بازار املاک استان آذربایجان غربی در حقیقت بخشی از امکانات وبسایت هلدینگ ملکی برتر است.

این بازار یک وبسایت تمام و کمال برای خرید و فروش ملک بدون دخالت واسطه است و به صورت کاملا رایگان در دسترس عموم قرار گرفته، این وبسایت در واقع وبسایت رسمی املاک برتر در گذشته بوده و در گذشته فقط مشاورین املاک برتر از آن برای درج آگهی و خرید و فروش به صورت اختصاصی استفاده می کردند. اما امروز این وبسایت همراه با تعداد بسیار بالای بازدید آن توسط اپلیکیشن اخصاصی ویژه املاک به عنوان بازار خرید و فروش ملکی هلدینگ ملکی برتر در اختیار عموم برای استفاده قرار گرفته است.  

درباره این وبسایت

وبسایت رسمی هلدینگ ملکی برتر…

این وبسایت شامل بخش های متنوعی اهم از مشاوره راه دور مجازی به صورت ویدیو کال یا تماس تصویری، بخش بازار خرید و فروش ملکی استان آذربایجان غربی، مشاوره غیر حضوری حقوقی، واحد خرید و فروش بخش خارج از کشور در شعبه بین المللی هلدینگ ملکی برتر و همینطور بخش آموزش و استخدام هلدینگ ملکی برتر و واحد ارزیابی و ارزشیابی منطقه ای می باشد.

بازخورد ها

به بازخوردهای هلدینگ ملکی برتر نگاهی بی اندازیم

معرفی تصویری هلدینگ ملکی برتر

در قالب یک انیمیشن با هلدینگ ملکی برتر آشنا شو!!!

ما چه کاری می توانیم بکنیم؟

نگاهی به فعالیت های قابل ارائه در هلدینگ ملکی برتر

مشاوره مجازی راه دور

در دوره ای که همه کم یا بیش در دوره شیوع ویروس کرونا آن را تجربه کرده ایم قطعا به این مساله پی برده ایم که چقدر اینترنت در کسب و کار می تواند ضروری و مفید باشد، از همین رو هلدینگ ملکی برتر توجه ویژه خود را بر روی مساله اینترنت و کسب و کار دیجیتالی با دقت بسیار زیادی متمرکز کرده است. ما تمام تلاشمان این است که یهترین، نوآورانه ترین و مفید ترین خدمات را همواره ارائه دهیم.

خرید و فروش املاک در خارج از کشور

شعبه ویژه بین الملل هلدینگ ملکی برتر واقع در بلوار نبوت (شیخ تپه) برج سفید، گام مهمی بود که در هلدینگ ملکی برتر برای پر کردن خلا خرید و فروش ملک در خارج از کشور برداشت و آن را گسترده تر خواهد کرد. تا کنون با تعدادی شرکت معتبر انبوه ساز در 5 کشور به توافق های ویژه همکاری دست پیدا کرده ایم و همواره برای گسترش آن در تلاش خواهیم بود.

اشراف کامل به استان آذربایجان غربی

به دلیل جایگاه خاص هلدینگ ملکی برتر و هینطور جایگاه خاص آن در بین اکثریت مشتریان که در نتیجه قانونمندی و همینطور ارائه خدمات شفاف و صادقانه بسیار در استان شهرت یافته و مورد قبول قرار  گرفته است به همین علت بانک عظیمی از فایل های املاک استان آذربایجان غربی را می توانید در فایلینگ هلدینگ ملکی برتر در هر کجای استان مشاهده کنید و به راحتی انتخاب کنید.

تماس

در صورت نیاز به تماس مستقیم و یا ارتباط با اپراتور وب سایت و پشتیبانی به صفحه تماس با ما مراجعه کنید