Hakkımızda

Bartar Gayrimenkul Holding

Bartar Gayrimenkul Holdingine Bir Bakış

Gayrimenkul alanında özel ve uzmanlaşmış bir kuruluş olan Bartar Gayrimenkul Holding’in ilde 7 aktif şubesi bulunmaktadır ve yakında ülkedeki şube sayısını artıracaktır. İldeki en büyük gayrimenkul holdinginin fiziki şubeleri Urmiye şehrinde beş şube ve Khoy ve Sarv şehirlerinde 2 şubeyi içermektedir. Bartar Gayrimenkul Holding’in fiziki şubeleri dışında, Türkiye’de İran, İlktaş, izmir inşaat, canca instaat, Birleşik Arap Emirlikleri ve Azerbaycan’da Damak ve Birleşik Krallık’ta thehouseshop şirketi ve web sitesi gibi büyük firmalarla çok sayıda aktif sözleşmesi bulunmaktadır. Ülkedeki en iyi emlak holdingleriyle çalışan çok sayıda ortağımız nedeniyle, bu kompleks 2020 yazında ülkede bir gayrimenkul holding olarak tescil edildi

Batı Azerbaycan emlak piyasası

Batı Azerbaycan vilayetinin emlak piyasası, aslında en iyi emlak holdinginin web sitesinin tesislerinin bir parçasıdır.

Bu pazar, aracıların müdahalesi olmadan gayrimenkul alım satımına yönelik eksiksiz bir web sitesidir ve tamamen ücretsiz olarak kamuya açıktır. Ve sadece alıp satardı. Ancak bugün, bu web sitesi, çok sayıda ziyaretinin yanı sıra, gayrimenkul alım satımı için bir pazar olarak gayrimenkul için özel bir uygulama ile kamuya açılmıştır.

 web sitesi hakkında

Bu web sitesi şunları içerir Video görüşmeleri şeklinde sanal uzaktan danışmanlığın en önemli kısımları, Batı Azerbaycan vilayetinin emlak piyasası uzaktan hukuki danışmanlık, Bartar Gayrimenkul Holding’in uluslararası şubesindeki yurtdışı satış birimi, Bartar Gayrimenkul Holding’in eğitim ve istihdam departmanı ve bölgesel değerlendirme birimidir

geri bildirim

Bartar Holding’in geri bildirimlerine bir göz atalım

“Aenean sollicitudin, lorem quis auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit.”

Sayın Shahrokh Piri

Batı Azerbaycan Eyaleti Gayrimenkul Danışmanları Birliği Onursal Başkanı

“Aenean sollicitudin, lorem quis auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit.”

Sayın Asghar Taheripour

Batı Azerbaycan eyaletinin başkenti Sendikalar Odası Onursal Başkanı

“Aenean sollicitudin, lorem quis auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit.”

Sayın Moqbeli

Valilik Teftiş, Performans Yönetimi ve Hukuk İşleri Genel Müdürü

Bartar gayrimenkul holdinginin video tanıtımı

Bartar gayrimenkul holdingin Tanıtım animasyonu  

Ne yapabiliriz?

Bartar Holding’de sunulabilecek faaliyetlere bir göz atın

Sanal uzaktan danışmanlık

Koronavirüs salgınını az çok tecrübe ettiğimiz bir zamanda, İnternet’in iş dünyasında ne kadar gerekli ve yararlı olabileceğini kesinlikle fark ettik, bu nedenle bartar Holding, İnternete ve dijital işletmeye büyük bir özenle odaklanır. Şimdiye kadarki en iyi, en yenilikçi ve en faydalı hizmetleri sunmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.

Yurtdışında gayrimenkul alım satımı

Bartar Holding’in Nabout Bulvarı (Şeyh Tappeh), Beyaz Kule üzerinde bulunan Özel Uluslararası Şubesi, Bartar Holding’in yurtdışında gayrimenkul alım satımındaki boşluğu doldurmak için attığı önemli bir adımdı ve genişletecek. Şimdiye kadar 5 ülkede çok sayıda saygın seri üretim şirketi ile özel işbirliği anlaşmaları yaptık ve bunu her zaman genişletmek için çaba göstereceğiz.

Batı Azerbaycan eyaletinin egemenliği

Bartar gayrimenkul holdinginin özel konumu ve ayrıca yasallığın bir sonucu olarak bilinen ve kabul edilen ve aynı zamanda ilde şeffaf ve dürüst hizmetler sunan müşterilerin çoğunluğu arasındaki özel konumu nedeniyle, Batı Azerbaycan vilayetinin devasa bir gayrimenkul dosyası bankası olmasının nedeni budur. İlin herhangi bir yerinde en iyi gayrimenkul holdinglerini görebilir ve kolayca seçebilirsiniz.

İletişim

Web sitesi operatörü ve desteğiyle doğrudan iletişime veya iletişime ihtiyacınız varsa, bize ulaşın sayfasına bakın.