bartar Gayrimenkul Holding

Bartar Gayrimenkul Holding, ülkede gayrimenkul alım satımı alanında çok çeşitli tesislere sahip benzersiz bir komplekstir ve ülkedeki en büyük gayrimenkul hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Yurt içinde ve yurt dışında gayrimenkul alım satımından hukuki ve profesyonel hizmet vermeye kadar gayrimenkulün fiyatı ve değerinin tahmin edilmesi en iyi gayrimenkul holdinginde verilebilecek hizmetlerden biridir. Müşterilerimize danışmanlarımızla video ya da online olarak kolaylıkla iletişim imkanı sağlayan sanal danışmanlık alanında ülkede ilklerden biriyiz. Yüce hedeflerinize ulaşmak için en iyi gayrimenkuller yanınızda

bartar gayrimenkul Holding Hizmetleri

projeler

Hukuki Danışmanlık

Aktif şubeler

Sanal Danışmanlık

Urmia Emlak Piyasası

Eğitim içeriği

Bu bölümün içeriğini okuduğunuzdan emin olun.Bu içerikler bartar emlak holdingleri arasındadır.

web günlüğü

Her zaman güncel olmak ve çeşitli gayrimenkul boyutlarında farkındalık seviyenizi artırmak için en iyi emlak holdinginin bloğunun faydalı içeriğini okuyun. Yapı, mimari ve dekorasyon ve satış alanında faydalı eğitim materyalleri bu bölümde yer alacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sormak üzere olduğunuz soru daha önce müşterilerimizden biri tarafından sorulmuş olabilir, bu nedenle Sıkça Sorulan Sorular bölümü sorunuzun yanıtlanmasında çok yardımcı olabilir. Sık sorulan sorular sürekli güncellenir.

Urmia Emlak Piyasası

Urmia emlak piyasası, hem ilde hem de ülkede gayrimenkul alım satımı için oldukça ideal ve pratik bir yer, hizmetlerinden ücretsiz yararlanabileceğiniz ve gayrimenkul alıp satabileceğiniz bir yer.

Uluslararası Bölüm

Bartar  Holdinginin Uluslararası Departmanı veya Uluslararası Şubesi

Urmiye adresine, Nebuvvet Bulvarı (Şeyh Tappeh), alt şerit, Beyaz Kule. Damak, İsra, İlktaş gibi büyük seri üreticilerin işbirliği ile yurtdışında gayrimenkul alım satımına yönelik çeşitli hizmetler ve tabi ki Türkiye, İngiltere, Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Kıbrıs gibi seçilmiş ülkelerde özel satışlar sunmak .

En profesyonel üst düzey gayrimenkul holding danışmanları uluslararası şubede aktiftir ve En sevdiğiniz ülkede  güvenli ve ideal bir yatırımda size yardımcı olacaktır.