کلمه “هلدینگ” به معنای دارایی ها ، موجودی کالا و دارایی است.

هلدینگ در چندین شرکت که در یک منطقه مشترک فعالیت می کنند سرمایه گذاری می کند. به طور کلی ، هر شرکتی که سهام مدیریتی خود را در یک یا چند شرکت دیگر داشته باشد ، یک شرکت هولدینگ است.

به عنوان مثال شرکت سیمان فارس و هلدینگ صنعت سیمان خوزستان.

یا شرکت پتروشیمی خلیج فارس ، یک کنگره پتروشیمی و شیمیایی.

“به راحتی می توان گفت که یک شرکت هلدینگ شرکتی است که یک یا چند شرکت را کنترل می کند.”

هلدینگ ملکی برتر که سازمانی خصوصی و تخصصی در زمینه املاک و مستغلات است دارای 7 شعبه فعال در استان است و به زودی تعداد شعب کشور را افزایش می دهد. شعب فیزیکی بزرگترین هلدینگ املاک و مستغلات استان شامل 5 شعبه در شهر ارومیه و 2 شعبه در شهرهای خوی و سرو است. مبادله کالا در خارج از شعب فیزیکی املاک هولدینگ ، ترکیه و ایران ، İlktaş ، ازمیر ساخت و ساز ، canca instaat ، امارات متحده عربی و آذربایجان و شرکت فروش خانه انگلستان و وب سایت دارای تعدادی قرارداد فعال با شرکت های بزرگ مانند. با توجه به تعداد زیادی از همکاران ما با بهترین دارایی های املاک و مستغلات کشور همکاری کردیم ، این مجموعه در تابستان 1399 به عنوان یک دارایی املاک در کشور به ثبت رسید.

با یکی از کارشناسان قیمت گذاری بخش ارتباطات و مشاوره مجازی تماس بگیرید.

در منوی شعبه ها لیست شعب هلدینگ ملکی برتر وجود دارد که با مراجعه به آن صفحه ها می توانید فرم مربوط به استخدام هر شعبه را به صورت جداگانه پر کنید، همچنین برای استخدام به صورت حضوری نیز می توانید به آدرس های موجود در صفحه های تماس مراجعه کنید.

اول از همه ، اگر شما تصمیم گرفته اید که تصمیم شما برای فروش جدی است ، باید تصمیم بگیرید که آیا واقعاً می خواهید صاحب فروش شوید یا به سادگی در شرکت املاک و مستغلات برای فروش ملک خود ثبت نام کنید. از قسمت شعب می توانید با نزدیکترین شعبه به ملک خود تماس گرفته و برای ثبت املاک در سیستم هلدینگ ملکی برتر اقدام کنید.

با بخش حقوقی هلدینگ ملکی برتر که شامل یک تیم حقوقی حرفه ای املاک و مستغلات است تماس بگیرید

روش های مختلفی برای تماس با مشاوران برگزاری هلدینگ ملکی برتر وجود دارد ، می توانید با مشاوران ما در شعبه یا از بخش مشاوره مجازی هلدینگ ملکی برتر تماس بگیرید.

یک مشاور خوب باید شنونده خوبی باشد و توانایی تشخیص نیازهای مشتری را داشته باشد و با ارائه راهنمایی صحیح به رفع نیازهای مشتری کمک کند.

خانواده بزرگ هلدینگ املاک برتردرصدد ایجاد اعتبار و اعتماد در میان مشتریان خود کاملاً قانون محورعمل کرده و با کادری کاملا متخصص درزمینه مشاوره املاک خدمت رسان مشتریان ارزشمند هستند.

خیر ، برای انعقاد هر گونه قرارداد مربوط به ملک لازم است به مرکز مشاوره هلدینگ ملکی برتر مراجعه کنید. (هیچ سندی را بدون خواندن امضا نکنید)

در هلدینگ ملکی برتر قیمت های قرارداد به صورت نقد پرداخت می شود و محاسبه به صورت چهار دهم طرف قرارداد است.